Plébániánkon szolgálatot teljesítők

Lipcsák JánosLipcsák János

Született: Királyhelmec, 1980. 04. 28.; pappá szentelték: Eger, 2004. 06. 19.; Életút: 2004-2007. Törökszentmiklós, káplán; 2007. 08. 01. – 2010. 08. 01. Kazincbarcika, káplán; 2010. 08. 01-2014.08.01. Mezőkövesd I., káplán; 2014.08.01-től Miskolc-Mindszent, plébánoshelyettes, 2015.10.06-tól Miskolc-Mindszent, plébániai kormányzó.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERANagy István: Született: Nyíregyháza 1950.05.07.; pappá szentelték: 1975.06.22.; Életút: 1975-76. Adács, kisegítő lelkész; 1976-77. Jászberény 1., káplán; 1977-79. Sajószentpéter, káplán; 1979-81. Miskolc-NBA., káplán; 1981-83. Tiszagyenda, plébános; 198389. Csernely, plébános; 1989-93. Mezőcsát, plébános; 1993-2000. Nyékládháza plébános; 1995-2000. Ónodi kerület esperese; 2000-2010.08.01. Heves, plébános; 2010. 08. 01- Miskolc-Mindszent, káplán 2003-2010. Heves-erdőtelki kerület esperese; Címek: 2001- c. kanonok